piątek, 19 września 2014

Piątek, Piąteczek, Piątunio ;)

Jak to mówi moja koleżanka z pracy ;) Tak to już dziś piątek, piąteczek, piątunio ;) Ulubiony dzień większości z Nas. Muszę powiedzieć, że naprawdę uwielbiam ten dzień, ale pamiętam jak jeszcze niedawno  temu musiałam po pracy w każdy piątek jechać na zajęcia, wtedy wyjątkowo nienawidziłam piątku, na szczęście wszystko wróciło na dobre tory i teraz znowu kocham ten dzień. Dziś kilka propozycji jak przyjemnie spędzić tak mile zaczynający się weekend ;) Do dzieła !!!
Na początek udanego weekendu proponuję po pracy przygotować sobie prawdziwą ucztę i przyrządzić taki wypaśny obiadek:

źródło:stylowi.pl

Po tak pysznym obiadku można się pokusić o drzemkę poobiednią zdecydowanie w taki sposób lepiej się zrelaksujecie ;) Mnóstwo poduszek, cieplutki kocyk i świece to podstawa udanej drzemki :)

źródło:stylowi.pl

Jak już odpoczniecie to zdecydowanie trzeba się wybrać na jakieś spotkanko z przyjaciółmi 

źródło:stylowi.pl

Tylko uważajcie bo takie spotkania jeśli o dobrej porze nie wyjdziecie to mogą skończyć się takim porankiem :

źródło:stylowi.pl

Jak już pożegnamy się z przyjaciółmi zdecydowanie fajnie jest wybrać się na taką kolację z ukochanym, a następnie może jakaś wspólna kąpiel? ;)


źródło: http://businesstraveller.pl/
Co po kąpieli to już tylko od Was zależy ;)

źródło:http://www.swiatobrazu.pl/
Po wspaniałej nocy nowy dzień, wolny od stresu i pracy najlepiej zacząć od pysznego śniadanka oczywiście wyłącznie do łóżka ;)

źródło:http://jegostrona.pl/
Tak rozpoczęty weekend nie może być zły ;) A na dokładkę jeszcze gdyby nasi wspaniali Siatkarze wygrali złoto to już w ogóle będzie cudownie, dlatego z całych sił im dopingujmy :) 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz