piątek, 12 września 2014

Must Have Wrzesień :)Na dziś przygotowałam dla Was kolejną porcje mojego MUST HAVE tym razem wrześniowego, może to nie jest typowe, że pokazuje kilka odsłon jednej rzeczy ale nie potrafię się zdecydować na jedną, która najbardziej mi się podoba.


1. Trochę kulinarnie, perfekcyjna Pani Domu musi mieć jakiś porządny fartuszek, to moje propozycje, dla każdego coś miłego :
źródło: http://www.bakein.pl/


źródło: http://pewex.pl/

źródło: http://strefaform.pl/

2. Muszę się przyznać, że ostatnio niewiele szyje ale i tak chciałbym mieć manekina krawieckiego, a takie jak poniżej to po prostu marzenie:

źródło: http://maxq.pl/


źródło:http://allegro.pl

źródło: http://allegro.pl/

źródło: http://pl.artdecor.eu/
źródło: http://www.galeriapegaz.pl/
źródło: http://allegro.pl/

3. Słuchawki, tylko standardowo nie potrafię się zdecydować czy chciałabym mieć takie gadżeciarskie duże czy takie niewidoczne sportowe? A jak Wy myślicie, które lepiej? Takie mam do wyboru:

źródło: fit.jestem.co


źródło:http://www.zeberka.pl/


źródło: http://blackrose2812.pinger.pl/

A może jakieś zabawne?

Źródło: http://monika-ludwa.blogspot.com/


4. Suszarka i lokówka, to kolejne rzeczy , które chciałabym mieć. Suszarka w domu jakaś jest ale na moje długie włosy ciut za słaba i nią włosy suszę ok. godziny stąd więc wiadoma chęć kupienia większej, mocniejszej , lepszej ;) A Lokówka to jakoś tak mi się też marzy od jakiegoś czasu ale ponieważ tylko czasem używam takich rzeczy to zawsze nie było natchnienia żeby ją kupić ale ostatnio zobaczyłam taką wyjątkową i taką naprawdę chciałabym mieć ;)

Suszarka mogłaby być taka:

źródło: http://powerlook.pl/


źródło: http://uradka.pl/

Nawet taką bym przygarnęła ;)

źródło: http://www.suszarkadowlosow.pl/

No i oczywiście zapowiedziana super lokówka:

źródło: http://www.okazik.pl/

Na dziś to już wszystko co chciałabym mieć ale pewnie jak obejrzę kilka stron to zaraz znajdę znowu jakiegoś must haveusia i powiększy się ta moja lista, tylko jestem ciekawa kiedy i za co to wszystko sobie kupie ? ;)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz